Midea TIBA-150 — kanalli konditsioner bo‘lib, ofis, do‘kon, mehmonxona, restoran hamda baland yoki osma shiftli xonalar uchun mo‘ljallangan. Ushbu split-sistema bir nechta xonada bir vaqtning o‘zida barqaror mikroiqlim yaratish imkonini beradi.
Havo kanallari orqali sovutish va isitish samarali taqsimlanadi, bu esa katta maydonlarda qulay sharoitni ta’minlaydi. Midea kanalli konditsioneri turar joy va tijorat obyektlari uchun ishonchli va samarali yechim hisoblanadi.
| Kompressorni boshqarish turi | on/off |
| Sovutish quvvati | 44,0 kVt |
| Isitish quvvati | 47,0 kVt |
| Nominal quvvat (sovutish) | 16,3 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti EER | 2,70 |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 24,8 А |
| Nominal quvvat (isitish) | 15,7 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti COP | 2,99 |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 23,9 А |
| Maksimal quvvat sarfi | 26,9 kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 47,9 А |
| Boshlanish oqimi | 62 А |
| Quvvat ulanishi | Tashqi blok |
| O'zaro aloqa kabeli | 3*2,5 + 4*1,5 mm² |
| Havo oqimi | 8500 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 196 |
| Ichki birlik shovqin darajasi, minimal | 63 dB(A) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 70 dB(A) |
| Sovutgich turi | R410A |
| Zavod sovutgich zaryadi | 10,0 kg |
| Suyuq trubaning diametri | 15,88(5/8") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 31,75 (1"1/4") mm (dyuym) |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 41 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 50 m |
| Ichki va tashqi birliklar orasidagi maksimal balandlik farqi (tashqi birlik balandroq) | 25 m |
| Ichki va tashqi birliklar orasidagi maksimal balandlik farqi (tashqi birlik pastki) | 30 m |
| Sovutish paytida tashqi haroratning ishlash diapazoni | +17(-25)...+60 °C |
| Isitish paytida tashqi haroratning ishlash diapazoni | -25...+24 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 1988×669×906 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D) | 1 250×1 615×765 mm |