Midea TIBA-36 kanalli konditsioneri 54 m² dan katta maydonlar uchun mo‘ljallangan kuchli iqlim tizimidir. 36 000 BTU quvvatga ega bo‘lib, sovutish va isitish rejimlarida barqaror ishlaydi. R410 freon asosida ishlashi samarali issiqlik almashinuvini ta’minlaydi.
Model taymer va o‘z-o‘zini diagnostika funksiyasi bilan jihozlangan bo‘lib, qulay boshqaruv va xavfsiz ishlashni ta’minlaydi. Sovutishda 2600 W, isitishda 3300 W energiya sarflaydi. Ichki blok o‘lchamlari 1285×675×235 mm bo‘lib, osma shift ostiga o‘rnatish uchun mos keladi. Midea TIBA-36 kanalli konditsioner ofis, restoran va tijorat obyektlari uchun ishonchli yechim hisoblanadi.
| Kompressorni boshqarish turi | yoqish-o'chirish |
| Sovutish quvvati | 36 000 Btu |
| Isitish quvvati | 37 000 Btu |
| Nominal quvvat (sovutish) | 3,51 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti EER | 3,01 |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 5,9 А |
| Nominal quvvat (isitish) | 3,44 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti COP | 3,41 |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 5,7 А |
| Maksimal quvvat sarfi | 4,25 kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 7 А |
| Boshlanish oqimi | 36 А |
| Quvvat ulanishi | tashqi blok |
| O'zaro aloqa kabeli | 6*1,5 mm² |
| Ichki birlik havo oqimi (min.-maks.) | 1149 - 1804 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 37 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 160 |
| Ichki birlik shovqin darajasi, minimal | 38 dB(A) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 63 dB(A) |
| Sovutgich turi | R410A |
| Zavod sovutgich zaryadi | 2,85 kg |
| Suyuq trubaning diametri, mm (dyuym) | 9,53 (3/8") |
| Gaz quvurining diametri, mm (dyuym) | 19 (3/4") |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 25 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 30 m |
| Maksimal balandlik farqi | 20 m |
| Tashqi harorat oralig'ida ishlash | -20...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 1100×249×774 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D)v | 946×810×410 mm |