Welkin 12 000 BTU Inverter kanalli konditsioneri — katta yoki bir nechta xonani bir vaqtda sovutish va isitish uchun mo‘ljallangan yashirin iqlim tizimi. Ichki blok shift ortiga o‘rnatiladi va xonada faqat dekorativ panjara yoki diffuzorlar ko‘rinadi, bu esa interyer dizaynini saqlab qoladi.
Tizim havo oqimini bir tekis taqsimlaydi, keskin sovuq shamol hosil qilmaydi va harorat farqlarini oldini oladi. 25% gacha toza havo aralashmasini ta’minlaydi, past shovqin darajasida ishlaydi hamda inverter texnologiyasi orqali energiya tejamkor va barqaror ishlashni kafolatlaydi. Ofis, restoran, kafe va xonadonlar uchun samarali yechim.
| Kompressorni boshqarish turi | Invertor |
| Sovutish quvvati | 12 000 Btu |
| Isitish quvvati | 14 000 Btu |
| Quvvatlantirish manbai | 220-240/50/1 V/Hz/F |
| Nominal quvvat (sovutish) | 1,053(0,155-1,373)** kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SEER | 6,3 |
| Energiya samaradorligi klassi (sovutish) | A++ |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 4,75 (1,30 - 6,09)** A |
| Nominal quvvat (isitish) | 1,038 (0,302 - 1,390)** kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SCOP | 5,1 |
| Energiya samaradorligi klassi (isitish) | A+++ |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 4,52 (1,48 - 6,15)** А |
| Maksimal quvvat sarfi | 1,85* kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 9* А |
| Quvvat ulanishi | tashqi |
| O'zaro aloqa kabeli | 4х1,5*** mm² |
| Havo oqimi (Yuqori/O‘rta/past) | 600/480/300 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 25 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 60 |
| Shovqin darajasi (Yuqori/O‘rta/past tezlik) | 34,5/32/30 dB(A) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 53,6 dB(A) |
| Sovutgich turi | R32 |
| Zavod sovutgich zaryadi | 0,72 kg |
| Suyuq trubaning diametri | 6,35 (1/4") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 9,53 (3/8") mm (dyuym) |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 25 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 25 m |
| Maksimal balandlik farqi | 10 m |
| Tashqi harorat oralig'ida ishlash | -15...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 700×200×506 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D) | 765×555×303 mm |