Midea Tiba 24 Inverter — kanalli konditsioner bo‘lib, xonadagi haroratni aniq boshqarish va barqaror saqlash uchun mo‘ljallangan. Qurilma issiq mavsumda samarali sovutish, shuningdek yil davomida ortiqcha issiqlik hosil bo‘ladigan joylarda ishonchli ishlashni ta’minlaydi.
Inverter texnologiyasi energiya tejamkor ishlashni ta’minlab, haroratni keskin o‘zgarishlarsiz ushlab turadi. Midea Tiba 24 Inverter ofislar, savdo maydonlari va ishlab chiqarish obyektlari uchun optimal yechim hisoblanadi.
| Maksimal balandlik farqi | 15 m |
| Taymer | mavjud |
| Sovutish rejimida quvvat | 7,03 kVt |
| Asosiy rejimlar | sovutish / isitish |
| Sovutish quvvati | 24000 BTU |
| Isitish quvvati iste'moli | 2.53 kVt |
| Sovutish quvvati iste'moli | 2.5 kVt |
| Isitish rejimida quvvat | 7,62 kVt |
| Shamollatish rejimini ta'minlash | mavjud |
| Ishlab chiqaruvchi mamlakat; ta'minotchi mamlakat | Xitoy |
| Maksimal chiziq uzunligi | 25 m |
| Masofadan boshqarish pulti | mavjud |
| Ichki blok shovqin darajasi (min/maks) | 41/45 dB |
| Havo aylanishi | 1260 m3/soat |
| Inverter | mavjud |
| Sovutgich turi | R410A |
| Xizmat ko'rsatiladigan hudud | 70 m2 |