Midea TIBA-24 kanalli konditsioner o‘rta bosimli tizim bo‘lib, turar joy va yarim sanoat obyektlari uchun mo‘ljallangan. Kuchli ishlash quvvati va 80 Pa gacha statik bosim tufayli bir nechta xonaga havo uzatish imkonini beradi. Bu model ofislar, kafe, do‘kon va omborlar uchun samarali yechim hisoblanadi.
Ichki blokning balandligi atigi 21 sm bo‘lib, osma shift ortiga qulay joylashtiriladi. Boshqaruv simli pult orqali amalga oshiriladi, shuningdek, simsiz pult ulash imkoniyati ham mavjud. Midea TIBA-24 kanalli split tizimi katta maydonlarda barqaror va bir tekis iqlimni ta’minlaydi.
| Kompressorni boshqarish turi | yoqish-o'chirish |
| Sovutish quvvati | 24 000 BTU |
| Isitish quvvati | 25 000 BTU |
| Nominal quvvat (sovutish) | 2,87 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti EER | 2,45 |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 13,5 А |
| Nominal quvvat (isitish) | 2,3 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti COP | 3,31 |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 11,3 А |
| Maksimal quvvat sarfi | 3,45 kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 18 А |
| Boshlanish oqimi | 59 А |
| Quvvat ulanishi | tashqi blok |
| O'zaro aloqa kabeli | 6*1,5 + 2*0,5 mm² |
| Ichki birlik havo oqimi (min.-maks.) | 965 - 1360 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 25 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 160 |
| Ichki birlik shovqin darajasi, minimal | 37,9 dB(A) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 62 dB(A) |
| Sovutgich turi | R410A |
| Zavod sovutgich zaryadi | 1,8 kg |
| Suyuq trubaning diametri | 9,53 (3/8") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 15,88 (5/8") mm (dyuym) |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 25 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 25 m |
| Maksimal balandlik farqi | 15 m |
| Tashqi harorat oralig'ida ishlash | -20...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 1100×249×774 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D) | 845×702×363 mm |