Welkin 36 000 BTU kanalli konditsioneri katta ofis, savdo va xizmat ko‘rsatish obyektlari uchun mo‘ljallangan samarali iqlim tizimidir. 36 000 BTU quvvat bilan keng maydonlarni tez va bir tekis sovutish hamda isitishni ta’minlaydi, yozgi issiqda maksimal qulaylik yaratadi.
Ichki blok yashirin o‘rnatiladi va faqat panjaralar ko‘rinib turadi, bu esa interyer dizaynini saqlab qoladi. Tizim barqaror ishlash, uzoq xizmat muddati va qulay mikroiqlim yaratish uchun mo‘ljallangan. Katta hajmdagi xonalar uchun ishonchli va samarali yechim.
| Kompressorni boshqarish turi | yoqish-o'chirish |
| Sovutish quvvati | 36 000 Btu |
| Isitish quvvati | 38 000 Btu |
| Nominal quvvat (sovutish) | 3,51 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti EER | 3,01 |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 5,9 А |
| Nominal quvvat (isitish) | 3,44 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti COP | 3,41 |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 5,7 А |
| Maksimal quvvat sarfi | 4,25 kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 7 А |
| Boshlanish oqimi | 36 А |
| Quvvat ulanishi | tashqi blok |
| O'zaro aloqa kabeli | 6*1,5 mm² |
| Ichki birlik havo oqimi (min.-maks.) | 1149 - 1804 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 37 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 160 |
| Ichki birlik shovqin darajasi, minimal | 38 dB(A) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 63 dB(A) |
| Sovutgich turi | R410A |
| Zavod sovutgich zaryadi | 2,85 kg |
| Suyuq trubaning diametri | 9,53 (3/8") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 19 (3/4") mm (dyuym) |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 25 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 30 m |
| Maksimal balandlik farqi | 20 m |
| Tashqi harorat oralig'ida ishlash | -25...+55 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 1100×249×774 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D) | 946×810×410 mm |