Welkin 48 000 BTU Inverter kanalli konditsioneri — yashirin o‘rnatiladigan professional iqlim tizimi. Ichki blok shift ortiga joylashtiriladi, xonada faqat panjara va diffuzorlar ko‘rinadi. Havo kanallari orqali bir nechta xonani bir vaqtning o‘zida sovutish va isitish imkonini beradi.
Inverter texnologiyasi energiya tejamkor va barqaror ishlashni ta’minlaydi. Tizim 25% gacha toza havo uzatishni qo‘llab-quvvatlaydi hamda past shovqin darajasida ishlaydi. GMCC Toshiba kompressori yuqori ishonchlilik va samaradorlikni kafolatlaydi.
| Kompressorni boshqarish turi | Inverter |
| Termal ishlash | 49 000 kVt |
| Nominal quvvat iste'moli (sovutish) | 4,3 kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SEER | 6,1 |
| Energiya samaradorligi klassi (sovutish) | A++ |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish), | 8,40 (1,90 - 10,40)** А |
| Номинальная потребляемая мощность (нагрев), | 4,500 (0,950 - 5,700)** kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SCOP | 5,0 |
| Energiya samaradorligi klassi (isitish) | A++ |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 8,00 (2,00 - 9,80)** А |
| Maksimal quvvat sarfi, | 6,9*kVt |
| Maksimal oqim iste'moli, | 13* А |
| Elektr ta'minotini ulash | tashqi |
| Bloklararo kabel, | 4х1,5*** mm² |
| Havo oqimi (Yuqori / O'rta / Past), | 2400/2040/1680 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 50 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 160 |
| Shovqin darajasi (Yuqori/O‘rta/past tezlik), | 51,5/49/47 dB(A) |
| Tashqi blokning shovqin darajasi, | 63,5 dB(A) |
| Sovutgich turi | R32 |
| Zavod sovutgich zaryadi, | 2,9 kg |
| Suyuq trubaning diametri, | 9,53 (3/8") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 15,88 (5/8") mm (dyuym) |
| Drenaj chiqishining tashqi diametri, | 25 mm |
| Quvurlarning maksimal uzunligi, | 75 m |
| Maksimal balandlikdagi farq | 30 m |
| Tashqi havo haroratining ishlash diapazoni, | --20...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 1200×300×874 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D), | 952×1333×415 mm |
| Sovutish quvvati | 48 000 kVt |