Midea TIBA-18 kanalli konditsioner o‘rta bosimli tizim bo‘lib, turar joy va yarim sanoat obyektlari uchun mo‘ljallangan. 80 Pa gacha statik bosim tufayli bir nechta xonaga bir vaqtning o‘zida havo uzatish imkonini beradi. Ofislar, kafelar, do‘konlar va omborlar uchun samarali iqlim yechimi hisoblanadi.
Ichki blokning balandligi atigi 21 sm bo‘lib, osma shift ortiga qulay o‘rnatiladi. Boshqaruv simli pult orqali amalga oshiriladi, shuningdek, ichki blokdagi displey va IR qabul qilgich orqali simsiz pultni ulash imkoniyati mavjud. Midea TIBA-18 katta maydonlarda barqaror va bir tekis sovutish hamda isitishni ta’minlaydi.
| Kompressorni boshqarish turi | yoqish-o'chirish |
| Sovutish quvvati | 18 000 BTU |
| Isitish quvvati | 19 000 BTU |
| Nominal quvvat (sovutish) | 2,2 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti EER | 2,4 |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 9,7 A |
| Nominal quvvat (isitish) | 1,75 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti COP | 3,18 |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 7,9 A |
| Maksimal quvvat sarfi | 2,95 kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 15 A |
| Boshlanish oqimi | 38 A |
| Quvvat ulanishi | ichki birlik |
| O'zaro aloqa kabeli | 6*2,5 + 2*0,5 mm² |
| Ichki birlik havo oqimi (min.-maks.) | 730 - 980 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 25 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 100 |
| Ichki birlik shovqin darajasi, minimal | 39,5 dB(A) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 62 dB(A) |
| Sovutgich turi | R410A |
| Zavod sovutgich zaryadi | 1,5 kg |
| Suyuq trubaning diametri, mm (dyuym) | 6,35 (1/4") |
| Gaz quvurining diametri, mm (dyuym) | 12,7 (1/2") |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 25 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 25 m |
| Maksimal balandlik farqi | 15 m |
| Tashqi harorat oralig'ida ishlash | -20...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 880×210×674 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D) | 770×555×300 mm |