Welkin 24 000 BTU Inverter kanalli konditsioneri — yashirin o‘rnatiladigan zamonaviy iqlim tizimi. Ichki blok shift ortiga joylashtiriladi va xonada faqat panjara yoki diffuzorlar ko‘rinadi. Havo kanallari orqali bir nechta xonani bir vaqtning o‘zida sovutish va isitish imkonini beradi.
Inverter texnologiyasi energiya tejamkor va barqaror ishlashni ta’minlaydi. Tizim toza havo uzatishni qo‘llab-quvvatlaydi, past shovqin darajasida ishlaydi hamda ventilyatsiya tizimi bilan birlashtirilishi mumkin. Bu esa qo‘shimcha uskunalarsiz samarali iqlim nazoratini ta’minlaydi.
| Sovutish quvvati | 24 000 Btu |
| Isitish quvvati | 26 000 Btu |
| Quvvatlantirish manbai | 220-240/50/1 V/Hz/F |
| Nominal quvvat (sovutish) | 2,6 kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SEER | 6,2 |
| Energiya samaradorligi klassi (sovutish) | A++ |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 10,20 (4,20 - 13,20)** |
| Nominal quvvat (isitish) | 1,900 (0,640 - 2,580)** kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SCOP | 5,1 |
| Energiya samaradorligi klassi (isitish) | A+++ |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 9,20 (3,80 - 11,60)** А |
| Maksimal quvvat sarfi | 3,7* kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 19* А |
| Quvvat ulanishi | tashqi |
| O'zaro aloqa kabeli | 4х1,5*** mm² |
| Havo oqimi (Yuqori/O‘rta/past) | 1229/1035/825,1 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 25 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 160 |
| Shovqin darajasi (Yuqori/O‘rta/past tezlik) | 49/46/41 dB(A) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 60,0 dB(A) |
| Sovutgich turi | R32 |
| Zavod sovutgich zaryadi | 1,50 kg |
| Suyuq trubaning diametri | 9,53 (3/8") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 15,88 (5/8") mm (dyuym) |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 25 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 50 m |
| Maksimal balandlik farqi | 25 m |
| Tashqi harorat oralig'ida ishlash | -20...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 1100×249×774 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D) | 890×673×342 mm |
| Kompressorni boshqarish turi | Inverter |