Midea TIBA-60 kanalli konditsioneri turar joy va yarim sanoat obyektlari uchun mo‘ljallangan samarali iqlim tizimidir. Model ofislar, kafelar, do‘konlar, ombor va ishlab chiqarish binolarida barqaror sovutish hamda isitishni ta’minlaydi.
80 Pa gacha statik bosim havo kanallari orqali bir nechta xonaga bir vaqtning o‘zida havo uzatish imkonini beradi. Ichki blok balandligi atigi 21 sm bo‘lib, osma shift ortiga qulay joylashtiriladi. Boshqaruv simli pult orqali amalga oshiriladi, shuningdek, IR qabul qilgichli displey yordamida simsiz pult ulash imkoniyati ham mavjud.
| Kompressorni boshqarish turi | yoqish-o'chirish |
| Sovutish quvvati | 60 000 Btu |
| Isitish quvvati | 62 Btu |
| Nominal quvvat (sovutish) | 6,36 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti EER | 2,53 |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 11 А |
| Nominal quvvat (isitish) | 5,54 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti COP | 3,17 |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 9,3 А |
| Maksimal quvvat sarfi | 7,5 kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 12,6 А |
| Boshlanish oqimi | 67 А |
| Quvvat ulanishi | tashqi blok |
| O'zaro aloqa kabeli | 6*1,5 mm² |
| Ichki birlik havo oqimi (min.-maks.) | 1490 - 2400 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 50 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 160 |
| Ichki birlik shovqin darajasi, minimal | 44,4 дБ(А) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 63 дБ(А) |
| Sovutgich turi | R410A |
| Zavod sovutgich zaryadi | 3,3 kg |
| Suyuq trubaning diametri | 9,53 (3/8") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 19 (3/4") mm (dyuym) |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 25 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 50 m |
| Maksimal balandlik farqi | 30 m |
| Tashqi harorat oralig'ida ishlash | -20...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 1200×300×874 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D) | 900×1170×350 mm |