Welkin 60 000 BTU kasseta konditsioneri katta maydonli xonalar uchun mo‘ljallangan professional iqlim yechimidir. Shiftga o‘rnatiladigan konstruksiyasi tufayli sovuq yoki issiq havo barcha yo‘nalishlarda bir tekis taqsimlanadi va butun hududda barqaror harorat ta’minlanadi.
Inverter texnologiyasi kompressor quvvatini avtomatik moslashtirib, energiya sarfini kamaytiradi va samarali ishlashni ta’minlaydi. Welkin kasseta konditsioneri ofislar, savdo markazlari va yirik tijorat obyektlari uchun ishonchli va tejamkor tanlov hisoblanadi.
| Kompressor turi | Yoqish/o‘chirish |
| Turi | kasseta |
| Sovutish | ha |
| Isitish | ha |
| Kvadrat | 160 m² |
| invertor | yoq |
| Energiya samaradorligi klassi | E |
| Quvvatlantirish manbai | 3/50/380-415 f/Hz/V |
| Sovutgich turi | R410A |
| Ichki blok shovqin darajasi (min/maks), | 46 Db |
| Tashqi blok shovqin darajasi (min/maks) | 63 Db |
| Ichki blokning og'irligi | 29 kg |
| Tashqi blokning og'irligi | 99,7 kg |
| Ichki blokning o'lchamlari (WxYxD) | 84 x 28,7 x 87 sm |
| Tashqi blokning o'lchamlari (WxHxD) | 90 x 117 x 35 sm |
| Quvur diametri (suyuqlik) | 9,52 (3/8") mm (dyuym) |
| Quvur diametri (gaz) | 19,05 (3/4") mm (dyuym) |
| Maksimal chiziq uzunligi | 50 m |
| Maksimal balandlikdagi farq | 30 m |
| Kafolatlangan tashqi harorat oralig'i (sovutish) | +43 °С |
| Kafolatlangan tashqi harorat oralig'i (isitish) | -15 °С |
| Isitish rejimida quvvat | 17 878 kVt |
| Sovutish quvvati (BTU) | 60000 |
| Asosiy rejimlar | Sovutish/isitish |
| Sovutish rejimida quvvat | 16,12 kVt |
| Dekorativ panelning o'lchamlari (WxHxD) | +95 x 5,5 x 95 sm |
| Ishlab chiqaruvchi mamlakat; ta'minotchi mamlakat | Xitoy |
| Kafolat | 3 yil. |