Welkin 36 000 BTU Inverter kanalli konditsioneri — yashirin o‘rnatiladigan professional iqlim tizimi. Ichki blok shift ortiga joylashtiriladi va xonada faqat panjara yoki diffuzorlar ko‘rinadi. Havo kanallari orqali bir vaqtning o‘zida bir nechta xonani sovutish va isitish imkonini beradi.
Inverter texnologiyasi energiya tejamkor va barqaror ishlashni ta’minlaydi. Tizim 25% gacha toza havo uzatishni qo‘llab-quvvatlaydi hamda past shovqin darajasida ishlaydi. GMCC Toshiba kompressori yuqori samaradorlik va uzoq muddatli ishonchli xizmatni kafolatlaydi.
| Kompressorni boshqarish turi | Inverter |
| Sovutish quvvati | 36 000 Btu |
| Isitish quvvati | 38 000 Btu |
| Nominal quvvat (sovutish) | 4,000(0,890-4,200)** kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SEER | 6,1 |
| Energiya samaradorligi klassi (sovutish) | A++ |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 6,50 (1,40 - 6,70)** А |
| Nominal quvvat (isitish) | 3,250 (0,780 - 4,000)** kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SCOP | 5,1 |
| Energiya samaradorligi klassi (isitish) | A+++ |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 5,30 (1,30 - 6,40)** А |
| Maksimal quvvat sarfi | 5,0* kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 10* А |
| Quvvat ulanishi | tashqi |
| O'zaro aloqa kabeli | 4х1,5*** mm² |
| Havo oqimi (Yuqori/O‘rta/past) | 2100/1800/1500 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 37 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 160 |
| Shovqin darajasi (Yuqori/O‘rta/past tezlik) | 50,5/49/47 dB(A) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 63,0 dB(A) |
| Sovutgich turi | R32 |
| Zavod sovutgich zaryadi | 2,4 kg |
| Suyuq trubaning diametri | 9,53 (3/8") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 15,88 (5/8") mm (dyuym) |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 25 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 75 m |
| Maksimal balandlik farqi | 30 m |
| Tashqi harorat oralig'ida ishlash | -20...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 1360×249×774 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D) | 946×810×410 mm |