Welkin 60 000 BTU Inverter kanalli konditsioneri yashirin o‘rnatiladigan professional iqlim tizimidir. Ichki blok shift ortiga joylashtiriladi, xonada faqat panjara va diffuzorlar ko‘rinadi. Havo kanallari orqali bir nechta xonani bir vaqtning o‘zida sovutish va isitish imkonini beradi.
Inverter texnologiyasi energiya tejamkor va barqaror ishlashni ta’minlaydi. Tizim 25% gacha toza havo uzatishni qo‘llab-quvvatlaydi, past shovqin darajasida ishlaydi. GMCC Toshiba kompressori yuqori ishonchlilik va samaradorlikni kafolatlaydi.
| Sovutish quvvati | 60 000 Btu |
| Termal ishlash | 60 000 Btu |
| Nominal quvvat iste'moli (sovutish), | 5,2 kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SEER | 6,1 |
| Energiya samaradorligi klassi (sovutish) | A++ |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish), | 9,60 (3,10 - 11,50)** А |
| Nominal quvvat iste'moli (isitish), | 5,150 (0,950 - 6,600)** kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SCOP | 5,1 |
| Energiya samaradorligi klassi (isitish) | A+++ |
| Nominal oqim iste'moli (isitish), | 9,50 (2,00 - 11,50)* А |
| Maksimal quvvat sarfi | 7,5* kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 14* А |
| Elektr ta'minotini ulash | tashqi |
| O'zaro aloqa kabeli, | 4х1,5*** mm² |
| Havo oqimi (Yuqori / O'rta / Past), | 2600/2210/1820 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 50 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 160 |
| Shovqin darajasi (Yuqori/O‘rta/past tezlik), dB(A) | 52,5/49/47 dB(A) |
| Tashqi blokning shovqin darajasi, | 64,0 |
| Sovutgich turi | R32 |
| Zavod sovutgich zaryadi | 3,0 |
| Suyuq trubaning diametri | 9,53 (3/8") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri, | 15,88 (5/8") mm (dyuym) |
| Drenaj chiqishining tashqi diametri, | 25 mm |
| Quvurlarning maksimal uzunligi, | 75 m |
| Maksimal balandlik farqi, | 30 m |
| Tashqi havo haroratining ishlash diapazoni | -20...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 1200×300×874 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D), | 952×1333×415 mm |
| Kompressorni boshqarish turi | Inverter |