Welkin 18 000 BTU Inverter kanalli konditsioneri — yashirin o‘rnatiladigan zamonaviy iqlim tizimi bo‘lib, bir nechta xonani bir vaqtning o‘zida sovutish va isitish imkonini beradi. Ichki blok shift ortiga o‘rnatiladi va xonada faqat panjara yoki diffuzorlar ko‘rinadi. Bu esa interyerni buzmasdan maksimal qulaylik yaratadi.
Inverter texnologiyasi energiya sarfini kamaytiradi va barqaror haroratni saqlaydi. Tizim 25% gacha toza havo aralashmasini uzatish imkoniga ega. Past shovqin darajasida ishlaydi va yashirin ichki blok tufayli estetik ko‘rinish ta’minlanadi. Model yuqori ishonchlilikka ega yapon GMCC TOSHIBA kompressori bilan jihozlangan.
| Kompressorni boshqarish turi | Inverter |
| Sovutish quvvati | 18 000 Btu |
| Isitish quvvati | 18 000 Btu |
| Quvvatlantirish manbai | 220-240/50/1 V/Hz/F |
| Nominal quvvat (sovutish) | 1,530(0,710-2,150)** kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SEER | 6,5 |
| Energiya samaradorligi klassi (sovutish) | A++ |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 7,10 (3,20 - 9,56)** А |
| Nominal quvvat (isitish) | 1,510 (0,740 - 1,760)** kVt |
| Mavsumiy energiya samaradorligi koeffitsienti SCOP | 5,1 |
| Energiya samaradorligi klassi (isitish) | A+++ |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 6,80 (3,30 - 7,70)** А |
| Maksimal quvvat sarfi | 2,95* kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 13,5* А |
| Quvvat ulanishi | tashqi |
| O'zaro aloqa kabeli | 4х1,5*** mm² |
| Havo oqimi (Yuqori/O‘rta/past) | 911/706,3/515,2 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 25 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 100 |
| Shovqin darajasi (Yuqori/O‘rta/past tezlik) | 42/39/35 dB(A) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 56,0 dB(A) |
| Sovutgich turi | R32 |
| Zavod sovutgich zaryadi | 1,15 kg |
| Suyuq trubaning diametri | 6,35 (1/4") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 12,7 (1/2") mm (dyuym) |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 25 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 30 m |
| Maksimal balandlik farqi | 20 m |
| Tashqi harorat oralig'ida ishlash | -20...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 880×210×674 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D) | 805×554×330 mm |