Welkin 24 000 BTU kanalli konditsioner – katta maydonli xonalar uchun samarali sovutish va isitish yechimi. Kanalli tizim yashirin o‘rnatiladi, interyer ko‘rinishini buzmaydi va bir nechta xonaga bir vaqtning o‘zida havo taqsimlay oladi.
Uskuna barqaror ishlash va yuqori samaradorlikni ta’minlaydi. Ofislar, mehmonxonalar, savdo maydonlari hamda turar-joy binolari uchun mos bo‘lib, ishonchliligi va sifatli yig‘ilishi bilan ajralib turadi.
| Kompressorni boshqarish turi | yoqish-o'chirish |
| Sovutish quvvati | 24 000 BTU |
| Isitish quvvati | 25 000 BTU |
| Nominal quvvat (sovutish) | 2,87 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti EER | 2,45 |
| Nominal oqim iste'moli (sovutish) | 13,5 A |
| Nominal quvvat (isitish) | 2,3 kVt |
| Energiya samaradorligi koeffitsienti COP | 3,31 |
| Nominal oqim iste'moli (isitish) | 11,3 A |
| Maksimal quvvat sarfi | 3,45 kVt |
| Maksimal oqim iste'moli | 18 A |
| Boshlanish oqimi | 59 А |
| Quvvat ulanishi | tashqi blok |
| O'zaro aloqa kabeli | 6*1,5 + 2*0,5 mm² |
| Ichki birlik havo oqimi (min.-maks.) | 965 - 1360 m³/soat |
| ESP (statik bosim, nominal) | 25 |
| ESP (statik bosim, diapazon) | 0 - 160 |
| Ichki birlik shovqin darajasi, minimal | 37,9 dB(A) |
| Tashqi blok shovqin darajasi | 62 dB(A) |
| Sovutgich turi | R410A |
| Zavod sovutgich zaryadi | 1,8 kg |
| Suyuq trubaning diametri | 9,53 (3/8") mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 15,88 (5/8") mm (dyuym) |
| Drenaj rozetkasining tashqi diametri | 25 mm |
| Quvurning maksimal uzunligi | 25 m |
| Maksimal balandlik farqi | 15 m |
| Tashqi harorat oralig'ida ishlash | -25...+60 °C |
| Ichki birlik o'lchami (W × Y × D) | 1100×249×774 mm |
| Tashqi birlik o'lchami (W × Y × D) | 845×702×363 mm |