Midea Tiba 48 Inverter — katta maydonli obyektlar uchun mo‘ljallangan kanalli konditsioner. Ushbu model sanoat va yarim sanoat binolarida samarali sovutish va isitishni ta’minlaydi. Inverter texnologiyasi energiya tejamkor ishlashni, barqaror haroratni va uzoq xizmat muddatini kafolatlaydi.
Kanalli tizim bir nechta xonaga havo uzatish imkonini beradi va katta hajmdagi joylarda bir tekis mikroiqlim yaratadi. Midea brendining zamonaviy texnologiyalari yuqori sifat, ishonchlilik va uzluksiz ishlashni ta’minlaydi.
| Xizmat ko'rsatiladigan hudud | 140 m2 |
| Quvvatlantirish manbai | 3/50/380-415 f/Hz/V |
| Sovutgich turi | R410A |
| Inverter | mavjud |
| Havo aylanishi | 2282 m3/soat |
| Ichki blok shovqin darajasi (min/maks) | 43/47 dB |
| Ichki birlik og'irligi | 44,5 kg |
| Tashqi birlik og'irligi | 93,2 kg |
| Ichki blokning o'lchamlari (WxYxD | 120х30х86,5 sm |
| Tashqi blokning o'lchamlari (WxHxD) | 90х116,7х34 sm |
| Masofadan boshqarish pulti | mavjud |
| Qo'shimcha rejimlar | Qulay uyqu rejimi, mustaqil namlikni yo'qotish |
| Boshqa funktsiyalar va xususiyatlar | Simli masofadan boshqarish pulti kiritilgan |
| Maksimal chiziq uzunligi | 50 m |
| Maksimal balandlik farqi | 25 m |
| Kafolatlangan tashqi harorat oralig'i (sovutish) | °С - +18…+43 |
| Kafolatlangan tashqi harorat oralig'i (isitish) | °С - -7…+24 |
| Shamollatish rejimini ta'minlash | mavjud |
| Isitish rejimida quvvat | 16,12 kVt |
| Sovutish quvvati iste'moli | 5,19 kVt |
| Isitish quvvati iste'moli | 4,41 kVt |
| Sovutish quvvati | 48000 BTU |
| Asosiy rejimlar | Sovutish/isitish |
| Sovutish rejimida quvvat | 14,07 kVt |
| Suyuq trubaning diametri | 12,7 (1/2) mm (dyuym) |
| Gaz quvurining diametri | 19,05 (3/4) mm (dyuym) |
| Taymer | mavjud |
| Statik bosim | Pa - 100 |