Midea TIBA-198 — o‘rta bosimli kanalli konditsioner bo‘lib, turar joy va yarim tijorat obyektlari uchun mo‘ljallangan. Yuqori quvvat va 80 Pa gacha statik bosim havo kanallari orqali bir vaqtning o‘zida bir nechta xonaga havo uzatish imkonini beradi. Kafe, ofis, do‘kon, ombor va ishlab chiqarish binolari uchun samarali yechim.
Ichki blok balandligi atigi 21 sm bo‘lib, osma shift ortiga qulay o‘rnatiladi. Qurilma simli pult orqali boshqariladi, shuningdek, IR qabul qilgichli displey mavjudligi sababli simsiz pultni ham ulash mumkin.
| Ishlab chiqarilgan mamlakat | Xitoy |
| Konditsioner turi | kanalniy |
| Quvvat | 192000 BTU |
| Isitish/sovutish quvvati | 19300/22000 Vt |
| Xizmat ko'rsatiladigan hudud | 560 kv.m. |
| Sovutgich turi | R410A |
| Shovqin darajasi | 65-73 dB |
| Ichki birlik og'irligi | 235 kg |
| Tashqi birlik og'irligi | 320 kg |