Braun SI7181VI har qanday uy bekasi uchun ishonchli hamroh bo'ladigan innovatsion dazmoldir. U har qanday matodan hatto eng o'jar burmalarni ham osonlik bilan olib tashlash imkonini beradi. U daqiqada 230 gramm bug‘ ishlab chiqarishga qodir kuchli bug‘ tizimiga ega bo‘lib, hatto qattiq va dazmollash qiyin bo‘lgan matolarda ham burmalarni olib tashlash imkonini beradi.
Ushbu modelda avtomatik o'chirish tizimi mavjud. Agar dazmol yoqilgan holatda bo'sh qolsa, u avtomatik ravishda o'chadi va xavfsiz foydalanishni ta'minlaydi. Bu dazmol, shuningdek, 3100 vattlik optimal quvvatga ega bo'lib, o'z ishini tez va samarali bajarish imkonini beradi. Vaqtni tejang va mukammal silliq dazmollangan kiyimlarga erishing.
Braun SI7181VI ishonchli va kuchli dazmol bo'lib, tez dazmollash va mukammal natijalarga erishishga yordam beradi.
| Suv idishining hajmi | 300 ml |
| Himoya | Anti-shkala, Anti-tomchilash tizimi, Avtomatik o'chirish |
| Bug 'yorilishi iste'moli | 230 g/min |
| Funksiyalar | Bug'ni kuchaytirish, Spray funktsiyasi, Bug' oqimini boshqarish, O'z-o'zini tozalash tizimi |
| O'lchamlari | 30х15х13 sm |
| Quvvat | 3100 Vt |
| Suv idishi turi | olinadigan |
| Haroratni sozlash | Qo'llanma |
| Tashqi taglik materiali | alyuminiy |
| Quvvat simining uzunligi | 2.5 m |
| Vertikal bug'lash | mavjud |
| Uzluksiz bug 'ta'minoti bilan iste'mol qilish | 50 g/min |
| Xususiyatlari | Suv purkagich, Tugmacha trubkasi, Ball shnuri biriktirma |
| Og'irligi | 1.6 kg |
| Tozalash tizimi | mavjud |
| Kuchlanishi | 220 V |
| Quvvat | 3100 Vt |
| Turi | Parovoy |