Braun SI3030PU bug‘li dazmol — kundalik dazmollashni tez, yengil va samarali qilish uchun mo‘ljallangan amaliy model. Kuchli bug‘ berish tizimi tufayli matodagi burmalar tezda tekislanadi, hatto yoqa, manjet, cho‘ntak kabi murakkab joylar ham oson dazmollanadi. Bug‘ chiqish teshiklarining burun qismida joylashgani mayda detallar va tor joylarga aniq ishlov berish imkonini yaratadi.
Dazmol matoga ehtiyotkor munosabatda bo‘lib, kiyimlarning tashqi ko‘rinishini saqlashga va ularning xizmat muddatini uzaytirishga yordam beradi. Ergonomik dizayni va qulay boshqaruvi tufayli Braun SI3030PU bilan dazmollash kamroq kuch talab qiladi va kundalik uy ishlari ancha osonlashadi.
| Shnur uzunligi | 2 m |
| Soley | Keramika |
| Bug'ni kuchaytirish | 140 g/min |
| Quvvat | 2300 Vt |
| O'lchovga qarshi himoya | mavjud |
| Avtomatik o'chirish | mavjud |
| Uzluksiz bug 'ta'minoti | 50 g/min |
| O'z-o'zini tozalash tizimi | mavjud |
| Vertikal bug'lash | mavjud |