Dolce & Gabbana va Smeg o'zlarining badiiy qalblarini yana bir bor "Made in Italy" noyob loyihasida birlashtiradi: Smeg tomonidan Dolce & Gabbananing o'ziga xos ta'sirida ishlab chiqarilgan savdo markazlari uchun maishiy texnika to'plami. Har bir dekor Sitsiliya hunarmandlari va hunarmandlari tomonidan ushbu seriya uchun maxsus yaratilgan qo'lda bo'yalgan prototipdan kelib chiqadi va keyinchalik yuqori sifatli sanoat ishlab chiqarishiga o'tkaziladi.
| Mahsulot balandligi | 251 mm |
| Mahsulot kengligi | 184 mm |
| Mahsulot chuqurligi | 142 mm |
| Kabel uzunligi | 1,00 m |
| Chastotasi | 50/60 Gts |
| Quvvat iste'moli | 500,00 Vt |
| Kuchlanishi | 220-240 volt |
| Boshqa xususiyatlar | Induksion isitish, yuqori sifatli zanglamaydigan po'latdan yasalgan korpus, bo'yalgan, olinadigan zanglamaydigan po'latdan yasalgan idish ichida daraja ko'rsatkichi |
| Ovoz balandligi | 600,0 l |