TYPE
Turkum: Qahva
Mahsulotlar turkumi: Kofe maydalagich
Turi: konus shaklidagi qahva maydalagich
Nominal quvvat: 150 Vt
EAN kodi: 8017709302610
ESTETIKA
Rang: Moviy - Lavazza 1895 yil
Tugatish: Matt
Estetika: 50-yillar uslubi
Korpus materiali: zanglamaydigan po'lat
Asosiy rang: Yaltiroq xrom
Tegirmon tosh turi: Konussimon
Maydalangan qahva idishi materiali: BPA bo'lmagan plastmassa
Qahva loviyalari uchun idish materiali: BPA bo'lmagan plastmassa
Maydalangan qahva idishi materiali: Silikon va plastmassa
Burr materiali: zanglamaydigan po'lat
Qahva loviyalari uchun idish qopqog'i materiali: BPA bo'lmagan plastmassa
Asosiy material: Plastik
Tutqich materiali: SUS304 po'latdir
Elektr kabelining rangi: kulrang
DASTURLAR/FUNKSIYALAR
Twist & Lock tizimiga ega maydalangan qahva idishi: Ha
Qahva miqdorini sozlash: Ha
Tegirmonning qo'polligini sozlash: Ha
Silliqlash darajalari soni: 30
Mavjud silliqlash darajalari: nozik, o'rta, qo'pol
Espresso qahva maydalash: 2
Americano va frantsuz presslari uchun qahva maydalash: 6
Qo'lda sozlash: Ha
NAZORAT
Boshqarish turi: Tutqich + tugmalar + tutqich
Asosiy material: po'lat
Tozalash cho'tkasi: Plastik
Filtrni qo'llab-quvvatlovchi material: Plastik
Kommutator materiali: Plastik
Tugma materiali: Plastik
| Sirpanmaydigan oyoqlar | Ha |
| Antistatik tizim | Ha |
| Qahva donalari uchun idish | 350 g |
| Maydalangan qahva idishining sig'imi | 130 g |
| Olib olinadigan yuqori tegirmon toshi | Ha |
| Olinadigan qo'llab-quvvatlash plitasi | Ha |
| Elektr kabeli | Ha |
| Kuchlanishi | 220-240 v |
| Joriy chastota | 50-60 Gts |
| Elektr kabelining uzunligi | 1 m |