Espresso kafe mashinasi va kafe melachkata sa designirani taka che da badat adaptirani nay-dobro kam maxsus kafe, 1895 yilda Lavazza Coffee dizayneri tomonidan saylangan. 1895 yildan boshlab g'alla ustidagi kafening o'ziga xos xususiyatlaridan maksimal darajada foydalanish uchun maxsus dizaynga ega funktsiya. Hayotdan to'g'ridan-to'g'ri va ajoyib kafe, bir vaqtning o'zida Coffee Maestro to'plamidan kato kombinirat mahsuloti.
Espresso kafe mashinasi
Rang: Sin - Lavazza 1895 yil
Seriya: 50-yillarning uslubi
Hamkorlik: Lavazza 1895 yil
Korpus materiali: zanglamaydigan po'lat va plastmassa
Asosiy material: Plastik
Plitalar materiali: sink qotishmasi
Bug '/yonayotgan suv uchun material: zanglamaydigan po'lat
Filtrdagi filtr uchun material: mustahkamlangan stoman
Ramoto va darzhacha va filtr uchun material: Plastik
Filtrdagi djerzhachadagi ramotodagi gullar: Djerven effekti
Idishlar orqasidagi platforma uchun material: zanglamaydigan po'lat
Drenaj uchun material: Plastik
Asosiy rang: Poliran xrom
Boshqaruv: Yo'qolgan, Butoni
Dudlangan material uchun material: Plastik
Suv ombori harakatchan
Siqish uchun harakatlanuvchi tava
Idishdagi isitgich: passiv
Suv/bug 'yoqish uchun nozul
Idishlarni saqlash
Sirpanishga qarshi asos
FUNKSIYALAR
Yagona kafe uchun funksiya
Suv, choy va boshqa ichimliklarni yoqish funktsiyasi
Har bir juftlik funksiyasi
Kafetoda sozlanishi uzunlik
Kafeteriyada sozlanishi harorat: past / o'rta / yuqori
Sozlanishi mumkin bo'lgan suv qattiqligi: meka / o'rta / qattiq
Kutish rejimida sozlanishi funksiya
Tayyor rejimi: 9 min/30 min/3 soat
Kamak qozonidan to'xtatib turish uchun ogohlantirish
KAFE MEYKER SMEG CGF01LVEU
TAVSIF
Melachka kafesi stol usti
Rang: Sin - Lavazza 1895 yil
Seriya: 50-yillarning uslubi
Hamkorlik: Lavazza 1895 yil
Korpus materiali: Lat alyuminiy
Asosiy material: Plastik
"Smlyano" kafesi uchun idish uchun material: BPAsiz plastmassa
Don kafesi uchun idish uchun material: BPAsiz plastmassa
Kafe uchun idish uchun kapakalar uchun material: Plastik va silikon
Donli kafelar uchun konteynerlar uchun kapakalar uchun material: PBA holda plastik
Frezeleme materiali: zanglamaydigan po'lat
Smilaneto-da sozlanishi varaq materiali: SUS 304
Asosiy rang: Poliran xrom
Tegirmon turi: konus
Saqlash kabelining rangi: Siv
Nazorat: Tutun, Bud, Yo'qolgan
XUSUSIYATLARI
Don sus Twist & Lock tizimidagi kafe uchun konteyner
Don kafesi uchun konteyner uchun sig'im: 350 gr.
Slyano kafesi uchun konteyner uchun sig'im: 130 gr.
Sozlanishi mumkin bo'lgan kafelar soni
Kafetodagi smilanda sozlanishi daraja
Smilandagi Niva: fino, o'rta, edro
30 Niva va Smilan
Espresso kafe uchun 2 ta funksiya
Amerika kafesi uchun 6 ta funksiya
Tutqich funktsiyasi
Antistatik tizim
Biz kafe melaxkani yo'q qilamiz
Kabel korpusga o'rnatilgan
Asos chayqalmaydi
TEXNIK JAHONDAN DUNNY
Quvvat: 150 Vt
Voltaj: 220-240 V
Chastotasi: 50/60 Hz
Saqlash kabelining uzunligi: 1 m.
Olchamlari (YxKxD): 38,5 x 15 x 22 sm.
Qadoqlash o'lchamlari (HxWxD): 50,6 x 28,8 x 20,4 sm.
Netno vazni: 3100 kg.
Brüt og'irligi: 4,780 kg.
| Isitish tizimi bilan | termoblok |
| Nalyagane pompada | 15 bar |
| Chuchur kafedan chiqqani uchun | Yagona |
| Har bir rezervuar uchun suv sig'imi | 1 L |
| Quvvat | 1350 W |
| Kuchlanishi | 220-240 V |
| Halollik | 50/60 Hz |
| Saqlash kabelining uzunligi | 1 M |
| Olchamlari (YxKxD) | 33,0 x 14,9 x 32,9 sm |
| Paketdagi o'lchamlar (HxWxL) | 42,0 x 23,0 x 41,0 sm |
| Yo'q yo'q | 4700 kg. |
| Teglo Bruto | 6 700 kg. |