Turi
Turkum: Qahva
Mahsulotlar turkumi: Kofe maydalagich
Turi: Qahva maydalagich
Nominal quvvat: 150 Vt
Estetika
Rang: Dolce&Gabbana
Tugatish: porloq
Estetika: 50-yillar uslubi.
Korpus materiali: zanglamaydigan po'lat
Asosiy rang: xromlangan
Tegirmon tosh turi: Konussimon
Maydalangan qahva idishi materiali: BPA bo'lmagan plastmassa
Qahva loviyalari uchun idish materiali: BPA bo'lmagan plastmassa
Maydalangan qahva idishi materiali: Silikon va plastmassa
Burr materiali: zanglamaydigan po'lat
Qahva loviyalari uchun idish qopqog'i materiali: BPA bo'lmagan plastmassa
Asosiy material: Plastik
Tutqich materiali: SUS304 po'latdir
Elektr kabelining rangi: kulrang
Dasturlar/funksiyalar
Twist & Lock tizimiga ega maydalangan qahva idishi: Ha
Qahva miqdorini sozlash: Ha
Tegirmonning qo'polligini sozlash: Ha
Silliqlash darajalari soni: 30
Mavjud silliqlash darajalari: nozik, o'rta, qo'pol
Espresso uchun qahva maydalash: bitta, ikki marta
Americano va frantsuz presslari uchun qahva maydalash: 6
Qo'lda sozlash: Ha
Nazorat
Boshqarish turi: Tutqich + tugmalar + tutqich
Asosiy material: po'lat
Tozalash cho'tkasi: Plastik
Filtrni qo'llab-quvvatlovchi material: Plastik
Kommutator materiali: Plastik
Tugma materiali: Plastik
Logistika ma'lumotlari
Mahsulot o'lchamlari (WxHxD): 220 x 385 x 150 mm
Mahsulot kengligi (mm): 250 mm
Mahsulot chuqurligi (mm): 150 mm
Mahsulot balandligi (mm): 460 mm
Qadoqlash chuqurligi (mm): 195 mm
Paket kengligi (mm): 275 mm
Paket balandligi (mm): 470 mm
Brüt vazni (kg): 4,780 kg
Sof vazni (kg): 3,100 kg
FR Yagona guruhni kengaytirish
Paket o'lchamlari (mm): 470X275X195
Qadoqlash turi - qog'oz va karton (kg): 1,338 kg
Qadoqlash turi - polistirol ko'pik (kg): 0,000 kg
Qadoqlash turi - yog'och (kg): 0,000 kg
Qadoqlash turi - plastmassa (kg): 0,016 kg
1 yil kafolat
Ishlab chiqarilgan mamlakat: Italiya
| Sirpanmaydigan oyoqlar | Ha |
| Antistatik tizim | Ha |
| Qahva loviyalari uchun idish | 350 g |
| Maydalangan qahva idishining sig'imi | 130 g |
| Olib olinadigan yuqori tegirmon toshi | Ha |
| Olinadigan qo'llab-quvvatlash plitasi | Ha |
| Elektr kabeli | Ha |
| Kuchlanishi | 220-240 V |
| Joriy chastota | 50-60 Gts |
| Elektr kabelining uzunligi | 1 m |