Korpus materiali: temperlangan shisha, plastmassa
Fitdays+ dasturi bilan mos keladi
Xususiyatlari: BIA texnologiyasi: Og'irlik, tana yog'i foizi, BMI, mushak massasi va tana yoshi kabi 10 ta tana parametrlarini kompleks tahlil qilish uchun bioelektrik impedans tahlili (BIA). Kompleks tana tahlili. 25 xil tana parametrlarini o'lchaydi. Sakkizta maxsus bosh barmoq elektrodlari.
Mavjud rejimlar: Chaqaloq, Bola, O'smir, Homiladorlik, Standart va Sportchi.
28 ta asosiy o'lchov: Og'irlik, tana suvi, oqsil, yog 'massasi, suv balansi, teri osti yog'i, o'ng qo'l mushaklari, biologik yosh, oqsil massasi, yog 'massasi, suyak mineral massasi, mushak massasi foizi, ideal vazn, ozg'in tana massasi, tana massasi indeksi (BMI), umumiy mushak massasi, visseral yog', semizlik darajasi, skelet mushaklari massasi, bazal metabolik tezlik (BMR), chap oyoq yog'i, o'ng oyoq yog'i, o'ng oyoq mushaklari, chap oyoq mushaklari, tana turi, chap qo'l yog'i, o'ng qo'l yog'i, o'ng qo'l mushaklari, chap qo'l mushaklari.
Displeyli teleskopik tutqich: ha
Tutqich kabelining uzunligi: 1,5 m
Maksimal yuk ko'tarish quvvati: 180 kg
O'lchov diapazoni: 3-180 kg
Displey: VA displey
Displey o'lchami: 107 x 59 mm
Batareya turi: AAA 1.5V batareyalar
Batareyalar soni: 4
Kafolat: 1 yil
| Ekranli teleskopik tutqich | Mavjud |
| Tutqich kabelining uzunligi | 1,5 m |
| Maksimal yuk ko'tarish qobiliyati | 180 kg |
| O'lchov diapazoni | 3-180 kg |
| Displey | VA displeyi |
| Displey hajmi | 107 * 59 mm |
| Batareya turi | AAA 1.5V batareyalar |
| Batareya miqdori | 4 dona |