Korpus materiali: Bambuk + plastmassa
Quvvat: 2 x 1.5V AAA batareyalar
Maksimal yuk ko'tarish quvvati: 180 kg
O'lchov diapazoni: 3-180 kg
Yuqori sezgirlik sensorlari soni: 4
Batareya quvvati pastligi indikatori: ha
Ortiqcha yuklanish indikatori: ha
Avtomatik yoqish/o'chirish: ha
O'lchov birliklari: kilogramm
Displey: LED displey
Displey o'lchami: 74 x 38 mm
Batareya turi: CR2032 batareya
Batareyalar soni: 2
| Kuzov materiali | Bambuk + plastmassa |
| Oziqlanish | 2 x 1.5V AAA |
| Maksimal yuk ko'tarish qobiliyati | 180 kg |
| O'lchov diapazoni | 3-180 kg |
| Yuqori sezgir sensorlar soni | 4 |
| Batareya quvvati kamligi ko'rsatkichi | Mavjud |
| Haddan tashqari yuklanish ko'rsatkichi | Mavjud |
| Avtomatik yoqish/o'chirish | Mavjud |
| O'lchov birliklari | kilogramm |
| Displey | LED displey |
| Displey hajmi | 74*38 mm |
| Batareya turi | CR2032 batareyasi |
| Batareyalar soni | 2 dona |