Karcher VC 6 Cordless ourFamily — katta xonadonlar va uylar uchun mo‘ljallangan yengil, qulay va kuchli simsiz changyutgich. Uning yuqori so‘rish quvvati va xaltachasiz filtrlash tizimi kundalik tozalashni tez va samarali qiladi, ortiqcha harakatlarsiz ideal natija beradi.
250 Vt quvvatli cho‘tkasiz dvigatel va 25,2 V akkumulyator kuchli ishlashni ta’minlaydi. Boost rejimi, LED yoritgichli faol pol cho‘tkasi, past shovqin darajasi hamda axlat yig‘gichni tez bo‘shatish mexanizmi foydalanishni yanada qulay qiladi. Devorga o‘rnatiladigan zaryadlovchi ushlagich esa saqlash va quvvatlashni maksimal darajada osonlashtiradi.
| Уровень шума при работе | 78 дБ |
| Емкость пылесборника | 0.8 л |
| Время зарядки аккумулятора | 235 мин |
| Время работы от аккумулятора | 50 мин |
| Дополнительная информация | Возможность использования в автомобиле, подсветка зоны уборки |
| Вертикальная парковка | Есть |
| Фильтр тонкой очистки | Есть |
| Тип уборки | Сухая |
| Работа от аккумулятора | Есть |
| Емкость батареи | 2500 мА·ч |
| Регулятор мощности | На рукоятке |
| Пылесборник | Контейнер |
| Мощность всасывания | 250 Вт |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Вес упаковки | 2.6 кг |
| Ширина упаковки | 75 см |
| Длина упаковки | 34 см |
| Высота упаковки | 13 см |