Karcher VC 6 Cordless ourFamily — katta xonadonlar va uylar uchun mo‘ljallangan yengil, qulay va kuchli simsiz changyutgich. Uning yuqori so‘rish quvvati va xaltachasiz filtrlash tizimi kundalik tozalashni tez va samarali qiladi, ortiqcha harakatlarsiz ideal natija beradi.
250 Vt quvvatli cho‘tkasiz dvigatel va 25,2 V akkumulyator kuchli ishlashni ta’minlaydi. Boost rejimi, LED yoritgichli faol pol cho‘tkasi, past shovqin darajasi hamda axlat yig‘gichni tez bo‘shatish mexanizmi foydalanishni yanada qulay qiladi. Devorga o‘rnatiladigan zaryadlovchi ushlagich esa saqlash va quvvatlashni maksimal darajada osonlashtiradi.
| Ish paytida shovqin darajasi | 78 dB |
| Chang yig'uvchi quvvati | 0,8 l |
| Batareyani zaryad qilish vaqti | 235 min |
| Batareya muddati | 50 min |
| Qo'shimcha ma'lumot | Avtomobilda foydalanish imkoniyati, tozalash joyining yoritilishi |
| Vertikal to'xtash joyi | Mavjud |
| Nozik filtr | Mavjud |
| Tozalash turi | Quruq |
| Batareyaning ishlashi | Mavjud |
| Batareya quvvati | 2500 mA / soat |
| Quvvat regulyatori | Tutqich ustida |
| Chang yig'uvchi | Konteyner |
| Assimilyatsiya qilish quvvati | 250 Vt |
| Quvvat iste'moli | 250 Vt |
| Paket og'irligi | 2,6 kg |
| Qadoqlash kengligi | 75 sm |
| Qadoqlash uzunligi | 34 sm |
| Paket balandligi | 13 sm |