Braun IS3157BL bug‘ generatorli dazmol — kuchli va ixcham yechim bo‘lib, kiyimlaringizdagi har qanday burmani tez va oson tekislaydi. CareStyle 3 modeli avvalgi versiyalarga nisbatan yanada ixcham bo‘lib, kam joy egallaydi, shu bilan birga kundalik va katta hajmdagi dazmollash uchun qulaylik yaratadi. 2 litrli katta suv bakiga ega bo‘lgani sababli 2,5 soatgacha uzluksiz ishlash imkonini beradi.
Eloxal 3D tagligi mato ustida yengil sirpanadi va murakkab joylarda ham mukammal natija beradi. Kuchli bug‘ zarbasi va doimiy bug‘ ta’minoti qalin matolarni ham oson tekislaydi. Oqartma toshdan himoya tizimi esa qurilmaning uzoq muddat samarali ishlashini ta’minlaydi. Braun IS3157BL — qulaylik, unumdorlik va ishonchli sifatni qadrlovchilar uchun ideal tanlov.
| Suv idishining hajmi | 2000 ml |
| Himoya | O'lchovga qarshi, tomchilatib yuborishga qarshi tizim |
| Bug 'yorilishi iste'moli | 460 g/min |
| Funksiyalar | Avtomatik o'chirish, bug'ni kuchaytirish |
| O'lchamlari | 37х25х34 sm |
| Quvvat | 2400 Vt |
| Turi | Bug 'generatori bilan |
| Quvvat simining uzunligi | 1.8 m |
| Vertikal bug'lash | mavjud |
| Uzluksiz bug 'ta'minoti bilan iste'mol qilish | 125 g/min |
| Xususiyatlari | Tugmacha tirqishi |
| Og'irligi | 3.41 kg |
| Tashqi taglik materiali | alyuminiy |