Braun SI5017GR bug‘li dazmol — kundalik dazmollashda yuqori natija va qulaylikni ta’minlaydigan ishonchli model. 2700 Vt quvvat tufayli dazmol tez qiziydi va qisqa vaqt ichida ishga tayyor bo‘ladi. Doimiy bug‘ berish funksiyasi mato tolalariga chuqur kirib, kiyimdagi burmalarni oson va tez tekislaydi.
50 g/min doimiy bug‘ oqimi va 190 g/min gacha bo‘lgan bug‘ zarbasi hatto qalin matolar — jinsi, zig‘ir va paxta bilan ham samarali ishlash imkonini beradi. Antinakip tizimi dazmolni ichki cho‘kindilardan himoya qiladi va uning uzoq muddat barqaror ishlashini ta’minlaydi. Braun SI5017GR — uy uchun kuchli, xavfsiz va ishonchli tanlov.
| Suv idishining hajmi | 300 ml |
| Vertikal bug'lash | mavjud |
| Uzluksiz bug 'ta'minoti bilan iste'mol qilish | 50 g/min |
| Xususiyatlari | Suv purkagich |
| Og'irligi | 1.4 kg |
| Tashqi taglik materiali | Keramika |
| Quvvat simining uzunligi | 2 m |
| Himoya | O'lchovga qarshi, tomchilarga qarshi tizim |
| Bug 'yorilishi iste'moli | 190 g/min |
| Funksiyalar | Bug'ni ko'paytirish, Uzluksiz bug', sozlanishi bug', O'z-o'zini tozalash tizimi |
| O'lchamlari | 13 х 15 х 31.5 sm |
| Quvvat | 2700 Vt |
| Turi | shnurli temir |