Samsung QE65S95FAUXUZ — bu yuqori darajadagi 65 dyuymli OLED televizor bo‘lib, tasvir sifati va dizaynda mutlaqo yangi darajani taqdim etadi. OLED va kvant nuqtalar texnologiyasi chuqur qora rang, sof oq rang va nihoyatda boy, tabiiy ranglarni namoyon etadi. Neural Quantum 4K protsessori 20 ta neyron tarmoq yordamida har bir sahnani 4K darajasiga moslashtirib, kontentni maksimal aniqlikda ko‘rsatadi.
Infinity One dizayni va atigi 11 mm ultrayupqa korpusi televizorni interyerning haqiqiy bezagiga aylantiradi. One Connect bloki simlarni tartibli yashirish imkonini beradi. Dolby Atmos texnologiyasiga ega yuqoriga yo‘naltirilgan dinamiklar esa hajmli va real ovoz muhitini yaratadi. Smart Hub barcha sevimli filmlar, o‘yinlar va shoularni bitta ekranda jamlab, tomoshadan maksimal zavq olishni ta’minlaydi.
| Ekran o'lchami | 65 |
| Ruxsat | 4K (3,840 x 2,160) |
| Yangilanish tezligi | 100 Gts (165 Gts gacha) |
| Yorqinlikka qarshi qoplama | OLED porlashsiz |
| Tasvir protsessor | NQ4 AI Gen3 protsessori |
| Yuqori dinamik diapazon | OLED HDR Pro texnologiyasi |
| HDR 10+ | Ha (ADAPTIVE / GAMING) |
| Kontrast | O'z-o'zidan yorituvchi piksellar texnologiyasi |
| Ko'rish burchagi | Ultra keng ko'rish burchagi |
| Kontrastni kuchaytirish texnologiyasi | Real Depth Enhancer texnologiyasi |
| Harakat texnologiyasini qo'llab-quvvatlash | Motion Xcelerator 165Hz texnologiyasi |
| Intellektual kalibrlash | Asosiy |
| Moslashuvchan tasvir | AI optimallashtirilgan/AI xususiylashtirish |
| Ruxsatni aqlli o'lchash (AI yuqori darajali) | 4K AI Upscaling Pro texnologiyasi |
| AI harakatni kuchaytiruvchisi | AI Motion Enhancer Pro texnologiyasi |
| HDR yorqinligini optimallashtiruvchi | mavjud |
| Rejissyor rejimi (FMM) | mavjud |
| Rang kuchaytirgich | Color Booster Pro |
| AI HDR remastering | Auto HDR Remastering Pro texnologiyasi |
| EyeComfort rejimi | mavjud |
| Dolby Atmos | mavjud |
| Ob'ektni kuzatish ovozini qo'llab-quvvatlash | OTS+ texnologiyasi |
| Q-simfoniya | mavjud |
| Chiqish ovoz quvvati (RMS) | 70 Vt |
| Karnay turi | 4.2.2-kanal |
| Faol ovoz kuchaytirgich | Ha (Active Voice Amplifier Pro) |
| Moslashuvchan ovoz | Ha (Adaptive Sound Pro) |
| 360 Audio | mavjud |
| operatsion tizim | Tizen™ Smart TV |
| Bixby qo'llab-quvvatlash | mavjud |
| Ovozni uzoqdan aniqlash | mavjud |
| Veb-brauzer | mavjud |
| SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-sensor funksionalligi / Tez masofadan boshqarish | mavjud |
| Bir nechta qurilmalardan foydalanish imkoniyati | Ekran/audio aks ettirish: televizordan smartfonga, smartfondan televizorga; televizordan ekranni aks ettirishni boshlang, Wi-Fi orqali televizorni yoqing, televizordagi smartfon tarkibini teginish orqali ko‘ring (Ko‘rishga teging). |
| Ko'p ko'rish | 2 tagacha video |
| Ichki rejim | mavjud |
| Apple AirPlay | mavjud |
| Kundalik+ | mavjud |
| Xotirani taqsimlash | mavjud |
| Karaoke mikrofon | mavjud |
| Avtomatik o'yin rejimi (ALLM) | mavjud |
| Game Motion Plus qo'llab-quvvatlash | mavjud |
| Dinamik qora ekvalayzer | mavjud |
| VRR | mavjud |
| Surround ovoz | mavjud |
| Super-ultra-keng o'yin ko'rinishi | mavjud |
| O'yin paneli | mavjud |
| Minimapni kattalashtirish | mavjud |
| FreeSync | FreeSync Premium Pro texnologiyasi |
| G-SYNC | mavjud |
| AI avtomatik o'yin rejimi | mavjud |
| Raqamli eshittirish | DVB-T2CS2 |
| Analog tyuner | mavjud |
| CI (Common Interface) karta uyasi | CI+(1.4) |
| Ma'lumotlarni uzatish | HbbTV 2.0.4 (RU) |
| TV Key ilovasini qo'llab-quvvatlash | mavjud |
| HDMI ulagichi | 4 dona. |
| HDMI (yuqori kadr tezligi) | 4K 165Hz (HDMI 1/2/3/4 uchun) |
| USB ulagichi | 3 x USB-A, 1 x USB-C |
| Ethernet (mahalliy tarmoq) | 1 dona |
| Raqamli audio chiqishi (optik) | 1 dona |
| Antenna kiritish (er usti/kabel televideniesi) | 1/1(Kabel televideniesi uchun umumiy kirish)/1 |
| Qo'shimcha modullarni ulash uchun kengaytirish uyasi (CI uyasi) | 1 dona |
| HDMI Ovozni qaytarish kanali | eARC |
| Wi-Fi | Ha (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | Ha (5,3) |
| Anynet+ (HDMI CEC) qo'llab-quvvatlashi | mavjud |
| Bitta ulanish qutisi | Bitta ulanish (I24 CHK) |
| EPG funktsiyasi | mavjud |
| Kengaytirilgan PVR funksiyasi | mavjud |
| IP nazorati | mavjud |
| OSD tili | Qo'llab-quvvatlanadigan tillar soni: 32 |
| Maxsus imkoniyatlar - Ovozli qo'llanma | Чешский (Чешская Республика), датский (Дания), голландский (Нидерланды), английский (Великобритания), финский (Финляндия), французский (Франция), немецкий (Германия), греческий (Греция), венгерский (Венгрия), итальянский (Италия), корейский (Корея), норвежский (Норвегия), польский (Польша), португальский (Португалия), румынский (Румыния), русский (Россия), словацкий (Словакия), испанский (Испания), шведский (Швеция) |
| Ko'zi ojizlarni qo'llab-quvvatlash | Kattalashtirish, Tasvirning ovozli tavsifi, Menyu va matnni masshtablash, Yuqori kontrast, Rangda ko‘rish, Rangni o‘zgartirish, Qora va oq rejim, Tasvirni o‘chirish |
| Eshitish qobiliyati zaif odamlarni qo'llab-quvvatlash | Yopiq taglavha (subtitrlar), ko'p chiqishli audio, imo-ishora tilini kattalashtirish |
| Harakat buzilishlarini qo'llab-quvvatlash | Masofadan boshqarish pulti ilovasida sekin tugmani takrorlash (masofadan boshqarish pult tugmachasini uzoq vaqt bosib turganingizda takroriy belgilarni (masalan, raqamlarni) yo‘q qiladi). Barcha modellar uchun |
| Quvvatlantirish manbai | AC100-240V~ 50/60Hz |
| Quvvat iste'moli (maksimal) | 540 Vt |
| Quvvat iste'moli (kutish rejimida) | 0,50 Vt |
| Quvvat iste'moli (normal rejim) | 125 Vt |
| Yillik energiya iste'moli (EI standarti) | 183 kVt/soat |
| Ekologik sensor | mavjud |
| Avtomatik energiya tejash | mavjud |
| Energiya samaradorligi klassi | A |
| Avtomatik o'chirish | mavjud |
| Paketdagi o'lchamlar (WxDxH) | 1625 x 935 x 170 mm |
| Stend bilan o'lchamlari (WxHxD) | 1443.5 x 894.4 x 267.9 mm |
| Stendsiz o'lchamlar (WxDxH) | 1443.5 x 829.4 x 11.0 mm |
| Stend (Asosiy) (WxD) | 360.0 x 267.9 mm |
| VESA spetsifikatsiyasi | 400 x 300 mm |
| Paket og'irligi | 39.8 kg |
| Stend bilan og'irlik | 29.0 kg |
| Stendsiz vazn | 18.9 kg |