Ruxsat:
3840x2160
Turi:
LCD
Televizor formati:
16:9
Ekran texnologiyasi:
LED
Diagonal o'lcham:
75"
Ko'rish burchagi:
170°
Ruxsat standarti:
Ultra HD 4K
Ovoz
Ovoz funksiyalari:
Dolby Digital qo'llab-quvvatlash, stereo ovoz
Umumiy ovoz kuchi:
20 Vt
Spikerlar soni:
2
Ulagichlar va interfeyslar
Ulagichlar va interfeyslar:
Ethernet - RJ-45, CI/CI+ uyasi, HDMI kirish x 2, USB Type-A, raqamli audio chiqishi
HDMI interfeysi versiyasi:
2.0
Simsiz:
Wi-Fi, Bluetooth
Multimedia
Multimedia yordami:
HEVC (H.265), WMA, MP3, VP9, AV1, AC3, AAC
Smart TV platformasi:
Ha
TV tyuner:
DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T
Qo'shimcha funktsiyalar
Ovozli yordamchi:
Google Assistant
"Aqlli uy" tizimida ishlaydi:
Mavjud
Aqlli uy ekotizimlari:
Google Home
O'lchamlari va vazni
Og'irligi:
26,6 kg
Balandligi:
95,85 sm
Chuqurlik:
9,42 sm
Kengligi:
167,2 sm
| Ekran o'lchami | 85 (215 sm) |
| Ekran o'lchamlari | 4K ULTRA HD (3840x2160) |
| Displey | VA |
| Kadr tezligi | 60 FPS |
| Xotira | 8 GB |
| Tasodifiy kirish xotirasi (RAM) | 1,5 GB |
| Ovozli boshqaruv | bor |
| operatsion tizim | Android |
| Ovoz kuchi | 2 x 10 Vt |
| O'lchamlari (UxKxY) | 1899 x 80.5 x 1087 mm |