Faqat televizordan ko'proq
Premier Smart TV mijozlarga foydalanish uchun keng imkoniyatlarni taqdim etadi. Onlayn kinoteatrni tomosha qilishdan tashqari, siz televizoringizni tashqi displey sifatida ulashingiz yoki ilovalarni o'rnatishingiz mumkin.
Ovozli qidiruv ancha oson
Matn yozishga vaqt sarflamang. Premier Smart TV-da ovozli qidiruv natijalarni tezroq olishga yordam beradi.
Ramkasiz dizayn
Televizorning uch tomonlama ramkasiz dizayni xonani bezatadi, u uyda yoki ofisda bo'ladi.
| Diagonal | 55 |
| Displey | 4K ULTRA HD (3840x2160) |
| Kadr tezligi | 100 fps |
| Smart TV | Bor |
| Android | 10 |
| Xotira | 8 GB |
| Tasodifiy kirish xotirasi (RAM) | 1,5 GB |
| Ovozli boshqaruv | Bor |
| Kafolat | 1 yil |