Barcha mahsulotlarimiz zavod nuqsonlariga kafolat bilan ta’minlanadi — 1 oy ichida yangisiga almashtirib beramiz.
| Turi | Smart TV |
| Rasm o'lchamlari | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Orqa yorug'lik turi | LED |
| RAM (DDR) | 1.5 GB |
| Flash xotira | 8 GB |
| Aspekt nisbati | 16:9 |
| Diagonal | 55 |
| Operatsion tizim | Tizen OS |
| Rang | Qora |
Hali sharhlar yo'q
Sharh qoldirish uchun tizimga kiring