Rangi: Mat kulrang
Korpus materiali: Zanglamaydigan po'lat
Ko'za materiali: Shisha
Ko'za sig'imi: 1.7L
Quvvati: 1500 Vt
Blender pichog'i tezligi: 20 000 RPM
Boshqaruv turi: Mexanik (Joystik)
Noto'g'ri yig'ishdan himoya: Ha
Haddan tashqari qizib ketishdan himoya: Ha
Haddan tashqari yuklanishdan himoya: Ha
Avtomatik o'chirish: Ha
7 ish rejimi: Smoothie, Ice Crush va Pulse
Pichoq materiali: Zanglamaydigan po'lat
Shovqin darajasi: 80 dB(A)
O'zini o'zi tozalash funktsiyasi: Ha
Sirpanmaydigan oyoqlar: Ha
Masalliqlar tarqatuvchisi: Ha
Pichoq shakli: 6-pichoqli
Quvvat simining uzunligi: 0.9 m
Qo'shilgan buyumlar: Blender, masalliqlarni tarqatish teshigi bo'lgan qopqoq, kofe maydalagich biriktirmasi, qo'llanma, xizmat ko'rsatish kitobchasi
Rasmiy kafolat: 12 oy
O'lchamlari (H*W*D): 390 mm * 230 mm * 305 mm
Og'irligi: 4,6 kg
Kelib chiqqan mamlakati: Xitoy
| Boshqaruv turi | Mexanik (joystik) |
| Kuzov materiali | Zanglamaydigan po'lat |
| Ko'zaning materiali | Shisha |
| Ko'za hajmi | 1.7L |
| Quvvat | 1500 Vt |
| Blender pichog'ining tezligi | 20 000 rpm |
| Noto'g'ri yig'ilganda yoqishdan himoya | Mavjud |
| Haddan tashqari qizib ketishdan himoya | Mavjud |
| Haddan tashqari yukdan himoya | Mavjud |
| Avtomatik o'chirish funksiyasi | Mavjud |
| 7 ta ish rejimi | Smuzi, muzqaymoq va puls. |
| Pichoq materiali | Zanglamaydigan po'lat |
| Shovqin darajasi | 80dC |
| O'z-o'zini tozalash funksiyasi | Mavjud |
| Silliq bo'lmagan oyoqlar | Mavjud |
| Tarkibidagi teshik | Mavjud |
| Pichoq shakli | 6 bargli |
| Quvvat simining uzunligi | 0,9 m |
| Olchamlari va o'lchamlari | 390 mm * 230 mm * 305 mm |
| Og'irligi | 4,6 kg |