Elektr choynak; matli shampan rangi; Hajmi: 1,7 l; Quvvat: 2,2 – 2,4 kVt
| Kafolat | 1 yil |
| Uslub | 50s |
| Rang | Oltin |
| Tugatish | Matoviy |
| Qopqoq rangi | Oltin |
| Asosiy rang | Jilolangan xrom |
| Tutqich rangi | Xrom qoplangan |
| Quvur rangi | Jilolangan zanglamaydigan po'lat |
| Elektr kabelining rangi | Kulrang |
| Uy-joy materiali | Zanglamaydigan po'lat |
| Asosiy material | Plastik |
| Qopqoq material | Zanglamaydigan po'lat |
| Shlangi materiali | Zanglamaydigan po'lat |
| Materialni boshqaring | Plastik |
| Logotip | Yuqori yuk |
| Nazorat turi | Tutqich |
| Tutqich materiali | Zanglamaydigan po'lat |
| Maksimal hajm | 1,7 l / 7 stakan |
| Suv darajasi ko'rsatkichi | Ha |
| Yumshoq ochiladigan qopqoq | Ha |
| Olinadigan filtr | Ha |
| Avtomatik o'chirish | Ha, 100 ° C da |
| Avtomatik o'chirish | Ha |
| O'lchovga qarshi filtr materiali | Zanglamaydigan po'lat |
| Ohak | Ha |
| Olib olinadigan | Ha |
| Yashirin isitish elementi | Ha |
| Elektr kabeli | Ha |
| Sirpanmaydigan oyoqlar | Ha |
| Aylanadigan taglik 360 ° | Ha |
| Elektr vilkasi turi | (F;E) Shchuko |
| Nominal quvvat | 2400 Vt |
| Kuchlanishi | 220-240 V |
| Joriy chastota | 50/60 Gts |
| Elektr kabelining uzunligi (sm) | 1 м |
| Mahsulot kengligi (mm) | 226 мм |
| Mahsulot chuqurligi (mm) | 171 мм |
| Mahsulot balandligi (mm) | 248 мм |
| Mahsulot o'lchamlari (Y x G x D) | 248x226x171 mm |
| Sovg'a qutisi kengligi | 267 мм |
| Sovg'a qutisi chuqurligi | 222 мм |
| Sovg'a o'ramining balandligi | 252 мм |
| Qadoqlash kengligi (mm) | 273 мм |
| Qadoqlash chuqurligi (mm) | 228 мм |
| Paket balandligi (mm) | 260 мм |
| Paket kengligi [dyuym] | 10.75 |
| Qadoqlash chuqurligi [dyuym] | 8.98 |
| Paket balandligi [dyuym] | 10.24 |
| Sof vazn (kg) | 1,600 kg |
| Brüt vazn (kg) | 2.400 kg |