Hoffmann havo fritözlari - bu minimal yog' bilan ovqatni qarsildoq pishiradigan issiq havo moslamalari. Ulardan foydalanish oson va uyda pishirish uchun ideal.
| Kuzov materiali | plastik |
| Quvvat | 1300 Vt |
| Boshqaruv | Sensor |
| Displey | 4,3 dyuymli TFT sensorli ekran |
| Minimal harorat | 60 °C |
| Maksimal harorat | 200 °C |
| Gril panjarasi | 3,7 l |
| Tortma | 4,2 l |
| Gril panjarasi | 3,7 l |
| Yopishmaydigan qoplama | Mavjud |
| Haddan tashqari qizib ketishdan himoya | Mavjud |
| Dasturlar | avtomatik - 8 |
| Avtomatik o'chirish | Mavjud |
| Silliq bo'lmagan oyoqlar | Mavjud |
| Pishirish texnologiyasi | konvektiv isitish |
| Oldindan qizdirish | Mavjud |
| Haroratni nazorat qilish | Mavjud |
| Quvvat simining uzunligi | 0,65 m |