Braun HF5073IBK multipеchi qisqa vaqt ichida yanada qarsildoq va mazali taomlar tayyorlash imkonini beradi. RealOven Technology ikki tomonlama qizdirish elementlari yordamida issiqlikni teng taqsimlaydi, bu esa ovqatni oldindan qizdirmasdan tez va sifatli pishirishni ta’minlaydi.
3-in-1 funksiyasi (Air Fry, Grill, FastOven) va 20 ta avtomatik dasturi orqali kartoshka fri, sabzavotlar, pishiriqlar va gril taomlarini oson tayyorlash mumkin. Intuitiv displey yordamida atigi ikki bosishda ideal vaqt va harorat avtomatik tanlanadi.
| Quvvat | 2000 Vt |
| Idish hajmi | 6 L |
| Avtomatik pishirish dasturlari | 19 + isinish |
| Sozlanishi termostat | ha (80-220 °C) |
| Taymer | bor (raqamli) |
| Uy-joy materiali | plastik |
| Idishning yopishmaydigan qoplamasi | bor (PTFE) |
| Boshqaruv | teginish (sensorli LED) |
| Avtomatik o'chirish | mavjud |
| Quvvat simining uzunligi | 0,8 m |
| Olchamlari (sm, HxWxD) | 33,5x28x27 |
| Og'irligi | 5,5 kg |
| Rang | qora |
| Ishlab chiqarilgan mamlakat | Xitoy |
| Qo'shimcha | RealOven 3-in-1 texnologiyasi. Idish va tokchani idishlarni mashinasida yuvish mumkin. |