Midea MDRC345FZF01 muzlatkich kamerasi katta hajmdagi mahsulotlarni qulay va tez muzlatish uchun mo‘ljallangan. Ichki bo‘limda javon va tortmalar yo‘qligi sababli yirik go‘sht bo‘laklari, parranda, baliq, yarim tayyor mahsulotlar va katta qadoqlarni bemalol joylashtirish mumkin.
Ushbu muzlatkich uy sharoitida, dala hovlilarda hamda savdo va umumiy ovqatlanish obyektlarida foydalanish uchun juda mos. Katta sig‘imi mahsulotlarni uzoq muddat sifatini yo‘qotmasdan saqlash imkonini beradi.
| Muzlatgich turi | Lar |
| Kameralar soni | 1 |
| Iqlim klassi | SN, T |
| Qo'shimcha ma'lumot | Antibakterial qoplama, super muzlash |
| Energiya iste'moli | 246 kVt/soat |
| Kompressorlar soni | 1 |
| Sovutgich | R600A |
| Shovqin darajasi | 41 dB |
| Kengligi | 98.6 sm |
| Chuqurlik | 60 sm |
| Balandligi | 85 sm |
| Energiya klassi | А+ |
| Nazorat turi | elektromexanik |
| Og'irligi | 36 kg |
| Qutilar soni | 2 |
| Umumiy hajm | 249 L |
| Eshiklar soni | 1 |
| Muzdan tushirish | tomizish |
| Muzlatish kuchi | 12 kg / kun |
| Muzlatgichning minimal harorati | -18 °C |