Portafiltr mexanizmiga ega Delonghi EC 885.GY qahva qaynatgichi boy ta'mga ega aromatik, tetiklantiruvchi qahva tayyorlashni osonlashtiradi. 15 bar bosim va Thermoblock texnologiyasi ichimlikning to'liq salohiyatini yuzaga chiqarishga yordam beradi. Kofe qaynatgich metall korpus va 1,1 litrli suv idishiga ega.
U aylanadigan kalit bilan boshqariladi. Pastki qismida tomchilatib yuboriladigan patnis joylashgan. Avtomatik o'chirish texnologiyasi energiyani tejash uchun oldindan belgilangan vaqtdan keyin Delonghi EC 885.GY ni avtomatik ravishda o'chiradi.
Umumiy parametrlar
Turi: Portafiltr
Model: DeLonghi EC 885.GY
Asosiy rang: kulrang
Ikkilamchi rang: kumush
Asosiy xususiyatlar
Suv idishining hajmi: 1,1 L
Quvvat: 1300 Vt
Bosim: 15 bar
Ishlatilgan qahva: Maydalangan
Kapuchino ko'piki: Yo'q
Korpus materiali: metall
Portlash materiallari: metall
Funktsiyalar va boshqaruv elementlari
Pivolar: Kapuchino, Latte, Espresso
Issiq suv tarqatish: Yo'q
Issiq suv qismini sozlash: Ha
Qahva haroratini sozlash: Yo'q
Qahva kuchini nazorat qilish: Yo'q
Suvning qattiqligini sozlash: Ha
Kubok isitgichi: Yo'q
Damlamaga qarshi tizim: Yo'q
Ko'p stakan pivo: Ha
Avtomatik ohakni tozalash: Ha
Avtomatik o'chirish: Ha
Bosim o'lchagich: Yo'q
Boshqarish turi: tugmalar
Ko'rsatish: Yo'q
Quvvatni yoqish/tozalash ko'rsatkichlari
Taymer raqami
Kofe maydalagich
O'rnatilgan maydalagich: Yo'q
Tegirmonni sozlash: Yo'q
Qo'shimcha ma'lumot
Kirni tozalash eritmasi, o'zgartirish, 1 stakan filtr, 2 stakan filtr, pod filtri kiradi
Damlama tepsisi: Ha
Kofe idishi: Yo'q
Krujkaning maksimal balandligi: 12 sm
Quvvat manbai: 220V/50Hz
O'chirish rejimida quvvat: 0 Vt
O'lchamlari va vazni
Kengligi: 30,5 sm
Balandligi: 33 sm
Chuqurligi: 14,9 sm
Og'irligi: 4,2 kg
Paketdagi o'lchamlar va og'irlik
Qutining kengligi: 37 sm
Qutining balandligi: 39 sm
Qutidagi chuqurlik: 20 sm
Qutidagi vazni: 6,54 kg
| Og'irligi | 4.2 kg |
| Hajmi | GxYxD 30,5x33x14,9 sm |
| Qutidagi vazn | 6.54 kg |
| Qutidagi chuqurlik | 20 sm |
| Qutidagi balandlik | 39 sm |
| Qutidagi kenglik | 37 sm |
| Krujkaning maksimal balandligi | 12 sm |
| Quvvat | 1300 Vt |
| Bosim | 15 bar |
| Suv idishining hajmi | 1.1 l |