Karcher SE 3 Compact Floor — ixcham o‘lcham va kuchli yuvish texnologiyasini o‘zida mujassam etgan zamonaviy yuvuvchi changyutgich. U gilamlar, yumshoq mebellar va boshqa matoli yuzalarni chuqur tozalash uchun mo‘ljallangan bo‘lib, kundalik va mavsumiy tozalashda yuqori samaradorlikni ta’minlaydi. Kichik korpusi tufayli kam joy egallaydi va ishlatishga tez tayyor bo‘ladi.
“2 in 1” yuvish nasadkasi va uzaytiruvchi quvurlar yordamida gilamlarni tik holatda qulay tozalash mumkin. Qo‘l ushlagichidagi boshqaruv elementlari yumshoq mebelni tez va oson tozalashga yordam beradi. “2 in 1” bak tizimi ifloslik bilan aloqani kamaytiradi, ish tugagach avtomatik yuvish funksiyasi esa gigiyenani saqlab, yoqimsiz hidlar va bakteriyalar paydo bo‘lishining oldini oladi.
| Quvvat iste'moli (Vt) | 500 |
| Ish radiusi (m) | 6 |
| Toza suv idishining hajmi (l) | 1,7 |
| Nopok suv idishining hajmi (l) | 2,9 |
| Elektr parametrlari (~/V/Hz) | 1 / 220 - 240 / 50 - 60 |
| Kabel uzunligi (m) | 3,6 |
| Rang | Oq |
| Og'irligi (aksessuarlarsiz) (kg) | 4,26 |
| Og'irligi (qadoqlash bilan) (kg) | 6,574 |
| Olchamlari (U x G x Y) (mm) | 450 x 225 x 260 |
| Aksessuarlarning nominal diametri (mm) | 35 |
| Assimilyatsiya shlangi | 1,9 |
| Kimyoviy ta'minot quvurlari: | 2 dona, 0,5 m, Plastik |
| XXL yuvish nozli | "1da 2" |
| Mebelni tozalash uchun nozul Yoriqlarni tozalash uchun nozul | 88 mm |
| Yuvish vositasi | Gilam va pollarni tozalash vositasi RM 519, 100 ml |
| 2-in-1 tizimi | tozalash vositasi etkazib beriladi va darhol kir bilan birga qurilma tomonidan yig'iladi |